Logo

Nasze aktualności

Powrót do przeglądania aktualnościPlus

Protkół: IX Otwarty Konkurs Piosenki Polskiej 2017

W dniu 12.12 2017 r. w sali widowiskowej kina DIANA odbył się, IX OTWARTY KONKURS PIOSENKI POLSKIEJ 2017 organizowany w ramach 27 Prudnickiej Jesieni Kulturalnej.

Do IX Otwartego Konkursu Piosenki Polskiej zgłoszono: 7 solistów i 4 zespoły w kat. przedszkoli, 4 solistów i 2 zespoły w kat. SP I-III, 5 solistów i 1 zespół w kat. SP IV-VII 1 solista i 1 zespół w kat. szkół gimnazjalnych oraz 2 solistów w kategorii szkół średnich.

W składzie komisji oceniającej zasiedli:
Mariusz Lewicz – muzyk, instruktor muzyczny Gminnego Centrum Kultury w Głuchołazach,
Jan Drohomirecki – muzyk, instrumentalista, członek sekcji rytmicznej POK,
Ireneusz Wyród – wokalista, lider zespołu Acoustica,
Anna Meleszko- Początek – wokalistka Studia Piosenki dla Dorosłych

Realizacja przeglądu:

Anna Mazurek (prowadzenie i koordynacja)
Tomasz Kanas (prowadzenie i koordynacja) – instruktor muzyczny POK,
Jakub Brzeziński (realizacja dźwięku i światła scenicznego) – realizator POK.

Po przesłuchaniu wszystkich uczestników wyłoniono zwycięzców tegorocznej edycji:

Kategoria solistów – Przedszkola
Anna Włodarczyk (PP nr 4 w Prudniku) - I
Amelia Arendarska (ZSP w Moszczance) - I
Wiktoria Leśniowska (PP nr 6 w Prudniku) - II
Gabriela Wilczek (ZSP w Moszczance) - III
Lena Jagielska (NP "Skrzat" w Prudniku) - III
Zuzanna Kulczyk (PP nr 4 w Prudniku) - III

Kategoria zespołów wokalnych – Przedszkola

Zespół Kasztanki (ZSP w Moszczance/ PP w Łące Prudnickiej) - I
Zespół Krasnoludki (PP nr 6 w Prudniku) - I
Zespół Świerszczyki spod Kopy (ZSP w Moszczance) - II
Zespół Tęczowe Nutki (PP nr 4 w Prudniku) – II

Kategoria solistów - Szkoły Podstawowe I – III

Dominika Łubniewska (PSP nr 3 w Prudniku) – I
Filip Kozdraś (PSP nr 3 w Prudniku) - II
Zuzanna Jankowska (PSP nr 3 w Prudniku) – II
Bartłomiej Wiliński (ZSP w Szybowicach) – III

Kategoria zespołów wokalnych – Szkoły Podstawowe I – III

Zespół Wesołe Nutki (ZSP w Szybowicach) – I
Zespół Tęcza (PSP nr 3 w Prudniku) – II

Kategoria solistów - Szkoły Podstawowe IV – VII

Noemi Pustelniak (ZSP w Moszczance) – I
Julia Jagielska (ZSP nr 2 w Prudniku) – II
Natalia Jankowska (ZSP nr 2 w Prudniku) – II
Marta Piekarczyk (ZSP w Moszczance) - III
Wiktoria Górzańska (ZSP w Szybowicach) - wyróżnienie

Kategoria zespołów wokalnych – Szkoły Podstawowe IV – VII

Zespół Camerata (ZSP nr 2 w Prudniku ) - I

Kategoria solistów – Gimnazjum

Agnieszka Poremba (MGOK w Głogówku) - I

Kategoria zespołów wokalnych – Gimnazjum

Zespół Dysonans (PG nr 1 w Prudniku) - I

Kategoria solistów - Szkoły Średnie

Justyna Gawron (I LO w Prudniku) - I
Kacper Dwojak (I LO w Prudniku) - II

GALERIA ZDJĘĆ

Powrót do przeglądania aktualnościPlus
Baner Baner Baner Baner Imprezy Baner Baner Baner

Nowe zdjęcia

WięcejPlus