Logo

Nasze aktualności

Powrót do przeglądania aktualnościPlus

Protokół: XV Powiatowy Przegląd Zespołów Tanecznych „Rytm 2018”

Dnia 12 czerwca 2018 r. w sali widowiskowo-kinowej POK – kino „Diana” w Prudniku odbył się XV Powiatowy Przegląd Zespołów Tanecznych „Rytm 2018”. W przeglądzie uczestniczyło 15 zespołów z szkół podstawowych i gimnazjów, wystąpiło 218 tancerzy.

Komisja w składzie:
Daniel Purzycki – instruktor tańca, przewodniczący komisji
Monika Komarnicka – kierownik ds. programowych Głubczyckiego Ośrodka Kultury
Zuzanna Szemainda – instruktor tańca
Jan Drohomirecki - muzyk
Po prezentacjach wszystkich uczestników, komisja postanowiła przyznać następujące miejsca w danych kategoriach:

KATEGORIA: TANIEC LUDOWY I NARODOWY
GRUPA DZIECIĘCA MŁODSZA KL I-III

I miejsce: „TĘCZA”- ZSP NR 2 (PSP NR 3) – prowadząca Marzena Powroźnik
Choreografia „ Trojak”

KATEGORIA : TANIEC NOWOCZESNY
GRUPA DZIECIĘCA MŁODSZA KL I-III

I miejsce: „SUPER STARS” - ZPS z Lubrzy – prowadząca Elżbieta Purzycka
Choreografia „Kankan”
II miejsce: „FLAMINGI” - ZSP NR 1 (PSP NR 1) – prowadząca Katarzyna Adamczyk
Choreografia „YOUCONTIGO ME COMMIGO”
III miejsce: „TAKT” – POK Prudnik - prowadząca Joanna Kisiel
Choreografia” Zwierzyniec”

KATEGORIA : INNE – ETIUDA TANECZNA, WIDOWISKO TANECZNE, ITP.
GRUPA DZIECIĘCA MŁODSZA KL I-III

I miejsce: „EFEKT”- Studio Artystyczne „ Tęczowy Motyl” z Głuchołaz - prowadząca Joanna Kisiel
Choreografia „Poranek Irlandzki”
II miejsce: „FLAMINGI” - ZSP NR 1(PSP NR 1) – prowadząca K. Adamczyk
Choreografia „Breath”

KATEGORIA : TANIEC NOWOCZESNY
GRUPA DZIECIĘCA STARSZA KL IV-VI

I miejsce: „MASKARADA ” - ZSP NR 2 (PSP NR 3) – prowadząca – Barbara Czeczel – Michniak - choreografai ”Baby”
II miejsce „Przecinek” z Gminnego Ośrodka Kultury z Walcach – prowadząca – Ewa Magosz – choreografia „Emergency”
III miejsce: „Dance Story” - ZPS z Lubrzy – prowadząca Elżbieta Purzycka choreografia „ Girls”
Wyróżnienie :„ EFEKT”- Studio Artystyczne „ Tęczowy Motyl” z Głuchołaz - prowadząca Joanna Kisiel choreografia „Kraina czarów”

KATEGORIA : INNE
GRUPA DZIECIĘCA STARSZA KL IV-VI

I miejsce „Przecinek” z Gminnego Ośrodka Kultury z Walcach – prowadząca – Ewa Magosz – choreografia „Czego nie widać”
II miejsce: „EFEKT”- Studio Artystyczne „ Tęczowy Motyl” z Głuchołaz - prowadząca Joanna Kisiel choreografia „Rubinowy wschód”
III miejsce: „TAKT” – POK Prudnik - prowadząca Joanna Kisiel choreografia „Czarno biały”

KATEGORIA : TAŃCE LUDOWE I NARODOWE
GRUPA DZIECIĘCA STARSZA KL IV-VI

I miejsce: „BACHT” – POK – prowadząca Lucyna Mirga choreografia „Serbjanka”

KATEGORIA : TANIEC NOWOCZESNY
GRUPA MŁODZIEŻOWA

I miejsce: „ERROR” – POK– prowadząca Aleksandra Kostrowicka
choreografia” Disco Mix”
II miejsce: „MAMBO” – ZS w Prudniku (PG nr 2) – prowadząca Aleksandra Kostrowicka choreografia „Mambo mix”

KATEGORIA: INNE
GRUPA MŁODZIEŻOWA

I miejsce: „PUENTA”- Studio Artystyczne „Tęczowy Motyl” z Głuchołaz - prowadząca J. Kisiel choreografia „Lato”
II miejsce: „PUENTA”- Studio Artystyczne „Tęczowy Motyl” z Głuchołaz - prowadząca J. Kisiel choreografia „Anioły”

Gośćmi honorowymi przeglądu byli:
Przedszkole nr 7 grupa „ Misie”, które przygotowały trzy prezentacje – opiekunki grupy Elżbieta Maksymiak i Elżbieta Łaszczak.


Klaudia Wickowska i Anna Kisiel z zespołu:„ PUENTA”- Studio Artystyczne „Tęczowy Motyl” z Głuchołaz - prowadząca J. Kisiel, które zaprezentowały choreografię „Rozważna i romantyczna”.

Powrót do przeglądania aktualnościPlus
Baner Baner Baner Baner Imprezy Baner Baner Baner Baner

Nowe zdjęcia

WięcejPlus