Kliknij klawisz TAB i wybierz opcję klikając ENTER. Jeżeli przejdziesz całe menu WCAG, to okno schowa się i pojawi się ponownie treść strony.

Wyniki naboru do programu "Edukacja Kulturalna".

Wyniki naboru do programu "Edukacja Kulturalna".

Poznaliśmy wyniki naboru do programu "Edukacja Kulturalna"!

Obraz:

Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego przyznał: 12 709 000 zł na dofinansowanie 168 projektów !(https://www.gov.pl/web/kultura/edukacja-kulturalna4)
Celem programu jest wspieranie zadań z zakresu edukacji kulturalnej, ważnych dla rozwoju kapitału społecznego.
Nasz projekt „Polska Jutra w kulturze” otrzymał dofinansowanie w wysokości 77 000 zł.

 

 

Obraz:

Obraz:

Obraz:

Obraz:

Obraz:

Obraz:

,,Koncert Skrawek Nieba 2.0"
Koncert "Skrawek Nieba 2.0" z udziałem solistów Dziecięcego i Młodzieżowego Studia Piosenki oraz Darka "Maleo" Malejonka z zespołem Maleo Etno Acoustic. Koncert odbył się w ramach projektu ,,Polska Jutra w kulturze". Dofinansowano ze środków Ministra Kultury I Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Obraz:

Mural ,,Polska Jutra"
Tworzenie muralu ,,Polska Jutra'' w ramach realizowanego projektu „Polska Jutra w kulturze”, dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Obraz:

 

Obraz:

Panel dyskusyjny ,,Polska Jutra w Kulturze"
* Panel dyskusyjny „Polska Jutra w kulturze” W rocznicę uwięzienia Prymasa Wyszyńskiego w Prudniku (6 października) zorganizowaliśmy w Prudnickim Ośrodku Kultury panel dyskusyjny „Polska Jutra w Kulturze”, z aktywnym udziałem młodzieży oraz zaproszonych gości.

Obraz:

Spektakl literacko - muzyczny ,,Jan Paweł II - okno nadziei"
Spektaklu literacko-muzycznym pt. ,,Jan Paweł II - okno nadziei" w reżyserii Marka Kędzierskiego. Dziękujemy za tak liczną Państwa obecność! Spektakl odbył się w ramach projektu ,, Polska Jutra w kulturze". Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Obraz:

Interaktywne warsztaty filmu dokumentalnego
Interaktywne warsztaty filmu dokumentalnego W studiu filmowym Prudnickiego Ośrodka Kultury postanowiliśmy zorganizować interaktywne warsztaty filmowe, podczas których młodzi, kreatywni prudniczanie mogli poznać nowe technologie i innowacyjne techniki pracy na planie filmowym.

 

Obraz:

Wernisaż wystawy ,,Polska Jutra w plakacie''
,,Polska Jutra w plakacie". Wystawa prezentuje kultowe plakaty polskich grafików, twórców Polskiej Szkoły Plakatu a także współczesne interpretacje motywu wolności, Polski i tożsamości autorstwa grafików młodego pokolenia. Wystawa odbywa się w ramach projektu ,,Polska Jutra w kulturze". Dofinansowano ze środków Ministra Kultury I Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

 

Obraz:

Międzypokoleniowe integracyjne warsztaty teatralne dla osób niepełnosprawnych.
Międzypokoleniowe integracyjne warsztaty teatralne dla osób niepełnosprawnych. Mając na uwadze potrzebę integracji społeczności lokalnej z osobami niepełnosprawnymi intelektualnie, zorganizowaliśmy w Prudnickim Ośrodku Kultury integracyjne warsztaty teatralne. Zajęcia poprowadził aktor, reżyser i pedagog teatralny, Marek Kędzierski, dyrektor Nyskiego Domu Kultury, w oparciu o fragmenty „Zapisków Więziennych” i myśli Kardynała Stefana Wyszyńskiego.

 

 

 

 

Nasi partnerzy

Wszelkie prawa zastrzeżone - POK © 2024 Polityka prywatności RODO Deklaracja dostępności Mapa strony

Webdesing: Logo WebInspiracje

Przeszukaj naszą stronę:

Schowaj wyszukiwarkę

Schowaj menu
Ten link otwiera nową kartę

Link zostanie otwarty w nowym oknie! Wyrażasz na to zgodę?


Otwórz ten link
Schowaj i wróć do strony

Galeria zdjęć:

    Cenimy Twoją prywatność. Zobacz jak dbamy o Twoje dane i poznaj nasze zasady dotyczące przetwarzania informacji.