Logo

Nasze sukcesy

Na tej stronie będziemy informowali Państwa o sukcesach naszego Ośrodka.

media/img/news_pok/mini/zloty_laur.jpg

Złoty Laur dla prudnickiego POK
W sali Filharmonii Opolskiej odbyło się wczoraj (9. stycznia) uroczyste wręczenia Laurów Umiejętności i Kompetencji 2012. Po raz trzynasty Opolska Izba Gospodarcza nagrodziła firmy, instytucje i menedżerów Srebrnymi, Złotymi i Platynowymi Laurami.
Dowiedz się więcejZadbany Zabytek - wyróżnienie
18 kwietnia 2012 r. w kościele pw. Najświętszej Marii Panny w Stargardzie Szczecińskim, podczas obchodów Międzynarodowego Dnia Ochrony Zabytków ogłoszono wyniki corocznego konkursu Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego „Zabytek Zadbany”. Nadzór nad konkursem sprawuje Generalny Konserwator Zabytków.
Dowiedz się więcejPartnerstwo bez granic - wyróżnienie
W Urzędzie Marszałkowskim Województwa Opolskiego rozdano nagrody w corocznym konkursie „Partnerstwo bez granic”.
Dowiedz się więcejRóże Pogranicza
Kapituła Róży Pogranicza w uznaniu za aktywaną działalność na rzecz współpracy partnerskiej na pograniczu przyznała nagrodę Prudnickiemu Ośrodkowi Kultury.
Dowiedz się więcejPartnerstwo bez granic
Otrzymaliśmy wyróżnienie Marszałka Województwa Opolskiego w kat. "Instytucje publiczne" w programie "Partnerstwo bez Granic - Opolskie 15 lat w Unii Europejskiej" za inicjatywę "Zabawne pogranicze".
Dowiedz się więcej

8 kwietnia to Dzień Kultury i Tradycji Romskiej.Przypomnijmy jak było w zeszłym roku podczas imprezy przy Prudnickim Ośrodku Kultury.Śpiewy, tańce w romskich barwach.

Opublikowany przez Prudnicki Ośrodek Kultury Środa, 8 kwietnia 2020
Baner Baner Baner Baner Imprezy Baner Baner Baner Baner

Nowe zdjęcia

WięcejPlus